نقد و برسی ادیان و فرقه های انحرافی

یک حرکت زیبای عرفانی

نورعلی تابنده قطب فرقه گنابادی و صدر حاج سید جوادی از دوران جوانی با هم دوست هستند.به یاد جوانی در این تصویر عرفانی ترین حرکت ممکن از هردو سر زده است که احتمالا نورعلی حرکت عرفانی در طریقت نعمت اللهی گنابادی محسوب می شود که ما نمیدانیم.

+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و چهارم آذر ۱۳۹۰ساعت 20:49  توسط هادی  | 

ساتيا ساي بابا كيست؟

+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و چهارم شهریور ۱۳۹۰ساعت 18:24  توسط هادی  | 

ساتیا سای بابا و آئین آلت پرستی،درست یا نادرست!!

آیا ساتیا سای بابا یک آلت پرست و بت پرست است یا عارف است؟ متن زیر را بخوانید نظر فردی است که از نزدیک آشنا میباشد: دیدگاههای یک دانشجوی ایرانی مقیم هند درباره سایی بابا.

 امروز می خواهم در مورد سایی بابا صحبت کنم. از آنجا که در هند هستم و دسترسی به همه نوع منابع در این باره دارم خوشحال می شم اگر به چیزی که می خوام بگم توجه کنید.

سایی بابا بر خلاف آنچه که در تبلیغات می شنوید نه تنها مرجع معتبری برای انرژی و خالص کردن روح نیست بلکه روح را به گمراهی می کشاند.

چه باور کنید و چه نکنید مردمی که به ملاقات این فرد می روند دارای صعف شخصیتی و گم شده در دالان دنیا هستند و امید دارند که با ملاقات کسی با این صفات راه خود را پیدا کنند و یا بهبودی در حال و زندگی خود ببینند.ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و چهارم شهریور ۱۳۹۰ساعت 18:13  توسط هادی  | 

دیدگاه وهابیت درمورد عزاداری

بررسی چگونگی دیدگاه فرقه گمراه وهابیت پیرامون مساله عزاداری مخصوصا عزاداری سالار شهیدان حضرت

اباعبدالله الحسین و ائمه (ع) از زبان دکتر عصام عماد نویسنده و متفکر اسلامی وهابی تازه شیعه شده

 

حجم : 8،739 مگابايت | فرمت wmv

لينك دانلود : مستقيم

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و دوم شهریور ۱۳۹۰ساعت 12:45  توسط هادی  | 

سابقه برخورد با فتنه گران در اسلام

8 شوال همزمان با سالروز تخریب قبور ائمه مظلوم بقیع توسط وهابیت خبیث، مصادف است با اتفاقی عبرت آموز برای این روزهای ما. در چنین روزی غزوه حمراءالاسد به وقوع پیوست که چرایی این جنگ و نتیجه نهایی آن می تواند تجربیات گرانسنگی را برایمان به ارمغان آورد.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و دوم شهریور ۱۳۹۰ساعت 12:27  توسط هادی  | 

عرفان های کاذب؛ خطری در کمین جوان‌های پاک و مخلص اما ناآگاه

مسئولانی که وظیفه حفظ اصالت فرهنگ ودین را برعهده دارند به گوش باشند، امروز مشکلی که به عنوان یک مشکل نوظهور در جامعة ما، به‌ویژه بعد از پیروزی انقلاب مطرح شده، رواج فرقه‌هایی است که به نام عرفان فعالیت می‌کنند.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و دوم شهریور ۱۳۹۰ساعت 12:12  توسط هادی  | 

پشت پرده عرفان های نوظهور

دنیا در صد ساله اخیر به دلیل پیشرفت علم و تكنولوژی به سمت مادی‌گرایی سوق پیدا كرد ولیكن كم كم به بن بست رسیدند و هم اكنون مردم اشتیاق زیادی به مسائل متافیزیك و ماوراء جهان ماده دارند چرا كه بشریت متوجه شده كه نیازهایی فوق مادی دارد كه به این نیازها در كارخانه‌ها و محصولات جدید و تنوع در بازار و تكنولوژی پاسخ داده نمی‌شود.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و دوم شهریور ۱۳۹۰ساعت 11:35  توسط هادی  | 

سرکرده دراویش گنابادی در حال احتضار

نورعلی تابنده قطب خود خوانده دراویش گنابادی که نماز عید فطر امسال را به سختی در حسینیه این فرقه در تهران اقامه کرده بود با شنیدن خبر درگیریهای بوجود آماده توسط عوامل این فرقه در کوار فارس بر شدت وخامت وضع عمومی اش اضافه شده است.

نورعلی تابنده قطب خود خوانده دراویش گنابادی که نماز عید فطر امسال را به سختی در حسینیه این فرقه در تهران اقامه کرده بود با شنیدن خبر درگیریهای بوجود آماده توسط عوامل این فرقه در کوار فارس بر شدت وخامت وضع عمومی اش اضافه شده است.

چند روز است دراویش چماق به دست گنابادی این شهر را محل جولان خود کرده و به مردم بی گناه حمله می کنند،حمله ای که هم سو با آن رسانه های وابسته به دراویش و مخالفین جمهوری اسلامی از انگلیس گرفته تا المان و فرانسه ماجرا را اینگونه جلوه دادند که یک عده درویش بیچاره در کوار فارس مورد حمله افراد لباس شحصی قرار گرفته اند!!!

در حالی که رسانه های ضد انقلاب از حمله به دراویش خبر می دهند به درستی مشخص نیست که پچا عده زیادی از مردم عادی کوار از زخمه قمه و دشنه دروایش زخمی شده اند؟!
عوامل این فرقه منحرف در سالهای گذشته نیز اغتشاشاتی در اقصی نقاط ایران به پا کرده بودند که از جمله می توان به بلوای بروجرد، قم و... اشاره کرد.

ذکر این نکته ضروری است که در روزهای اخیر نورعلی تابنده به شدت دچار مشکلات جسمی شده است به شکلی زیر بغل وی را گرفته و وی را حرکت می دهند . گفتنی است هنوزنور علی تابنده از دنیا نرفته جنگ قدرت بر سر جانشینی وی و تصاحب عنوان قطب دراویش در بین این فرقه بالا گرفته است. ندای انقلاب بزودی اخبار تکمیلی از جنگ قدرت در این فرقه را منتشر خواد کرد.

ندای انقلاب

+ نوشته شده در  سه شنبه پانزدهم شهریور ۱۳۹۰ساعت 17:46  توسط هادی  | 

تعطیلی یک فرقه منحرف زنانه

جلسات این فرقه منحرف مدتها بود که در یکی از شهرک های شمالی تهران بصورت مخفیانه برگزار می شده و مورد اعتراض و شکایت همسایگان و برخی از ساکنان این شهرک قرار گرفته بود.

در راستای مبارزه با فرقه های منحرف و همچنین طرح امنیت اجتماعی که از سوی وزارت کشور در ۱۰ استان ایران در حال اجرا می باشد. روز گذشته سربازان گمنام امام زمان(عج) جلسات زنانه انحرافی یکی از زنان مدعی را شناسایی و تعطیل نمودند.

جلسات این فرقه منحرف مدتها بود که در یکی از شهرک های شمالی تهران بصورت مخفیانه برگزار می شده و مورد اعتراض و شکایت همسایگان و برخی از ساکنان این شهرک قرار گرفته بود.

بنا به این گزارش پس از تذکر و اقدام قانونی توسط نیروهای امنیتی عده ایی از زنان این جلسات با تجمع و ایجاد سد معبر در خیابان سعی در جوسازی و تهییج مردم عبوری کرده و ادعا نمودند که جلسات مذهبی و قرآنی! را عده ایی اخلا لگر می خواهند تعطیل کنند که این اقدام ایشان هم مورد استقبال افراد عبوری قرار نگرفت و مردم از اینکه در نظم و انضباط شهری اخلال ایجاد شده بود از نیروهای در صحنه خواستند که با این افراد برخورد کنند.

 

+ نوشته شده در  دوشنبه چهاردهم شهریور ۱۳۹۰ساعت 20:8  توسط هادی  | 

ارتباط با جنّ و شيطان راز بزرگ عارف‌نماها

پس از يك سال وارد شهر شد، به عبادت و رياضت پرداخت، رفته رفته مقاماتي پيدا كرد، مردم عوامّ نجف مريد او شدند و كشف و كراماتي از او مي‌ديدند و حوائج خود را از او مي‌طلبيدند.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه چهاردهم شهریور ۱۳۹۰ساعت 19:45  توسط هادی  | 

قرآن ناطق هم در کرج ظهور کرد

به تازگى فردى در شهرستان كرج خود را قرآن ناطق معرفى نموده و ادعا می‏نمايد كه علم فهم قرآن فقط در اختيار حضرت رسول(ص) و بستگان وى بوده و بعد از آن‏ها فقط در اختيار نامبرده می‏باشد.

به گزارش خبرنگار فرهنگی مشرق، وى فعاليت تبليغى خود را در خصوص ايجاد فرقه جديد مدتی است آغاز نموده و دست‏ نوشته‏ هاى تبليغى وى تحت عنوان «حوزه علميه رابطه مستقيم با خدا» در برخى از نقاط اين شهرستان توزيع گرديده است.
وى در بخشى از ادعاهاى خود عنوان داشته است: «اى مردم! من از خودخواهى به خدا و رسول(ص) و امام زمانش رسيده‏ ام كه شما مردم خود را فراموش نموده و از زاويه بدخواهى در پى امور ديگران بر اساس قرآن هستيد، پس خودخواه باشيد و خودبين و خودشناس تا كه به خداشناسى توسط من راه يابيد. اى مردمان! در برابر 21 سال اشك به درگاه خدا از در خودخواهى رفتم تا به خداشناسى رسيدم، يعنى 3-7 سال تمام، بياييد 40 شبه اين راه را طى كنيد- منم قرآن ناطق و تنها داناى قرآن.» وى به همه اعلام می‏نمايد كه در صورت قبول راه وى، به مدت 40 شب راه طولانى را پيموده و می‏توانيد به عالم غيب و اسرار الهى شناخت پيدا نماييد. وى ادعا داشت كه قرآن درشب قدر به صورت يك جا بر وى قابل فهم ودرك شده است .

رهبران شیعه

+ نوشته شده در  دوشنبه چهاردهم شهریور ۱۳۹۰ساعت 19:27  توسط هادی  | 

چگونه صهیونیست ها از یک خواننده کاباره رهبر فرقه ساختند؟

اخیرا در خبرها آمده بود فرقه ای انحرافی موسوم به رائیلیان در شهرهای استان فارس از جمله شیراز اقدام به توزیع تراكت‏هايى همراه با يك حلقه لوح فشرده با عنوان «حركت بين‏المللى رائيليان» در برخى منازل و محله ‏هاى این شهر نموده است.

این فرقه علاوه بر فعالیت در سطح جامعه به راه اندازی سایت اینترنتی و همچنین ترجمه سه کتاب سراسر خرافی و موهون به زبان فارسی در فضای مجازی اقدام نموده است. رایل که رهبر این فرقه انحرافی است، خواننده و ترانه سرا با اسم اصلی کلود وریلهون در تاریخ سی سپتامبر سال 1946 میلادی در منطقه ویچی در فرانسه به دنیا آمد و توسط خاله و مادر بزرگش در منطقه آمبرت بزرگ شد.
ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه چهاردهم شهریور ۱۳۹۰ساعت 19:24  توسط هادی  | 

شهادت هفت تن از شیعیان پاکستان توسط وهابیون حنایتکار

+ نوشته شده در  یکشنبه سیزدهم شهریور ۱۳۹۰ساعت 18:37  توسط هادی  | 

درباره دین شین تو


نگاهی کلی به مردم ژاپن : همان گونه که سرنوشت هر انسانی برای او معماست، سرنوشت یک ملت نیز همین گونه است. روزگاری که نیاکان ژاپنی ها در گذشته ای به یادنیامدنی در طول ساحل اقیانوس آرام در سرزمین «رو به خورشید» (1) می زیستند و از داده های بی دریغ طبیعت بهره می بردند، نه چندان خیالی از جنگ و جدال های فرزندانشان، که می بایست در طی حیات ملی شان از میان آن بگذرند، در سر داشتند و نه پنداری از نتایجی که حاصل می شد. بار دیگر، در قرن های هفتم و هشتم، موقعی که بشیران بودایی تمدن قاره آسیا را به این جزایر آوردند، چگونه می توانستند پیشگویی کنند که دینشان، که کمابیش در خانه اصلی اش از هم پاشیده بود، در آینده در امپراتوری جزیره ای حفظ می شود و به شکل یک نیروی حیاتی ژاپن نو باقی می ماند؟


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  شنبه یکم مرداد ۱۳۹۰ساعت 12:48  توسط هادی  | 

شیطانیسم چیست؟

+ نوشته شده در  یکشنبه نوزدهم تیر ۱۳۹۰ساعت 19:9  توسط هادی  | 

منجیان دروغین غرب

سینما در عین این كه سازنده فرهنگ و ذهن بشریت در جوامع مختلف است، بازتاب دهنده آرزوها، فرهنگ و حتی هذیان های جمعی مردم یك جامعه نیز هست. این موضوع در مورد جوامعی صادق است كه سینمای آن ها «مسئله محور» بوده و بلاگردان مردم است. مثل سینمای آمریكا كه به شدت به منافع ملی آن كشور و سیاست های حاكمانش وفادار است.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه هفدهم تیر ۱۳۹۰ساعت 12:1  توسط هادی  | 

«فنگ‌شويي»؛ بت‌پرستي مدرن قرن 21

هنگامي كه نامي از «تهاجم فرهنگي» برده مي‌شود، عده‌اي بي‌جهت موضع مي‌گيرند اما باور كنيم يك مجسمه ساده بودا، صدف مارپيج، وزغ سه پا به شكل سربازان اين تهاجم در يونيفرم قدرت نرم فنگ‌شويي باورهاي ما را هدف قرار داده‌اند....

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه دوازدهم تیر ۱۳۹۰ساعت 12:55  توسط هادی  | 

علل گرايش به عرفان حلقه

عرفان حلقه به عنوان يكي از فرقه‌هايي كه با خاستگاه داخلي در حوزه‌ي جنبش‌هاي معنوي نوين (جمن) به وجود آمده، در مدت بيش از 10 سال توانسته است در شهرهاي گوناگون كشور افرادي را به خود جذب كند كه نسبت به ساير فرقه‌هاي تشكيل شده با خواستگاه داخلي، گسترش بيش‌تري پيدا كرده است. پرسش اصلي اين يادداشت اين است كه علل گرايش به عرفان حلقه چه بوده است؟


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه دوازدهم تیر ۱۳۹۰ساعت 12:50  توسط هادی  | 

ارتباط با جنّ و شيطان راز بزرگ عارف‌نماها

در سال‌هاي اخير، كشور ما مواجه با پديده‌اي نامبارك شده كه اصطلاحاً از آن به «عرفان‌هاي دروغين» يا «عرفان‌هاي ساختگي» تعبير مي‌شود. گروهي با بهره‌گيري از سادگي و صداقت مردم و با نشان دادن چند كشف و كرامت، مريدان ساده لوح را فريب داده و با خود همراه مي‌سازند و از اين طريق به شهرت و محبوبيّت و گاه ثروت و دارايي دست مي‌يابند.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه دوازدهم تیر ۱۳۹۰ساعت 12:42  توسط هادی  | 

فراماسونری، دین نوین جهانی

+ نوشته شده در  یکشنبه دوازدهم تیر ۱۳۹۰ساعت 12:23  توسط هادی  | 

« یوگا »: پرستش شیطان!

مقاله ی حاضر در تلاش است تا به صورت بسیار کوتاه و مختصر، برخی از شواهد ارتباط « یوگا » با « فراماسونری جهانی » را  یادآوری  نماید  و  بر  نقش  « تشکیلات شیطانی فراماسونری »  در  اشاعه ی ورزش های تئوسوفیکال همچون « یوگا » در سراسر دنیا تأکید ورزد.......

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه دوازدهم تیر ۱۳۹۰ساعت 11:55  توسط هادی  | 

فرقه‌سازي و نحله‌پروري

گفتگویی با استاد اسماعیل شفیعی سروستانی


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه دوازدهم تیر ۱۳۹۰ساعت 11:39  توسط هادی  | 

فرقه TSM

فرقه TSM تحت عنوان Technical Self Meditation يكي از محافل و جلسات به‌اصطلاح عرفاني است كه با جذب هزاران نفر از وضعيت روحي، رواني و نيز مسايل شخصي افراد سوءاستفاده و اهدافي را دنبال مي‌نمايد كه در ادامه به بيان جزئياتي در اين باره پرداخته مي‌شود.ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه دوازدهم تیر ۱۳۹۰ساعت 11:25  توسط هادی  | 

چگونه دین ها و عرفانهای دروغین را شناسایی و با آن مقابله کنیم؟

+ نوشته شده در  جمعه دهم تیر ۱۳۹۰ساعت 20:56  توسط هادی  | 

زندگی و عقاید مرلین منسون رئیس شیطانپرستی


با توجه به این نکته که یکی از بزرگترین ابزارهای تبلیغی ادیان و فرقه های نوظهور به ویژه شیطان پرستان برای رواج عقاید خود، استفاده از موسیقی و گروه هایی که در این حوزه فعالیت دارند است. تصمیم گرفتیم تا به واکاوی زندگی یکی از سردمداران فرقه منحوس شیطان پرستی بپردازیم.

به همین منظور در این مطلب قصد داریم تا با بررسی کوتاهی از زندگی و عقاید مرلین منسون به واکاوی گوشه ای از این روش تبلیغی شیطان پرستان بپردازیم. این مطلب را با هفت سر فصل خدمت شما گرامیان تقدیم می کنیم....


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه دهم تیر ۱۳۹۰ساعت 20:50  توسط هادی  | 

فرقه هاي نوظهور ديني در جوامع مدرن


جوامع مدرن در نيمه ي دوم قرن بيستم در ميان خود ،شاهد ظهور گروه ها و فرقه هاي ديني جديد بوده اند. اين قبيل فرقه هاي ديني جديد ،گاه برآمده و وابسته به اديان بزرگ و کلاسيک يا سنتي اند وگاه نيز يکسره مستقل بوده و جديد مي نمايانند ؛ گاه چون اديان کلاسيک ، سازمان يافته اند و گاه چنين نيستند .


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه دهم تیر ۱۳۹۰ساعت 20:35  توسط هادی  | 

عرفان گرایی کاذب تهدید جدید دشمنان علیه اسلام ناب و جامعه اسلامی

+ نوشته شده در  یکشنبه پنجم تیر ۱۳۹۰ساعت 21:4  توسط هادی  | 

عرفان کیهانی و توطئه علیه امامت

+ نوشته شده در  یکشنبه پنجم تیر ۱۳۹۰ساعت 20:34  توسط هادی  | 

آشنایی با عرفان کیهانی حلقه


چند صباحی است که در شهر و کشورمان صحبت از برگزاری مخفی کلاسهای عرفانی می شود که مدعی شفا بخشیدن بیماران صعب العلاج ، ناعلاج و مادر زاد  است. محمد علی طاهری بنیانگذار عرفان حلقه یا کیهانی ، این عرفان را برگرفته از عرفان کهن ایران می داند و حتی زنده کردن مردگان و شفا بخشیدن بیماران ناعلاج توسط حضرت عیسی مسیح(علی نبینا) را از طریق همین نیرو (شعور کیهانی) می داند....

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه پنجم تیر ۱۳۹۰ساعت 20:26  توسط هادی  | 

بررسی گروه‌های مذهبی نوظهور در جهان غرب

جهان غرب از قرن 17میلادی و حتی پیش از آن، از دورة «رنسانس» به این سو، در جهت غیردینی کردن نگاه و نگرش مردم و سست کردن علایق دینی در زندگی روزمرة آنان تلاش کرده است. غرب در این دوران به نام «اومانیسم» و «فردگرایی» (Individualism) به طور کامل درصدد مخالفت با استیلای دین برآمد. پس از جنگ جهانی دوم و خصوصاً از دهة 1960 به این سو، گروه‌های مذهبی غیرمتداول بسیاری، خارج از چهارچوب ادیان رایج، در غرب، ایجاد شده است که هدف آنها سکولاریزه کردن دین می‌باشد؛ هرچند پایه‌گذاران این جنبش‌ها خود را به عنوان معلمان روحانی و دینی معرفی کرده‌اند. در این مقاله، نویسندة محترم به بررسی علل پیدایش، اعتقادات، و دیگر ویژگی‌های برجستة گروه‌های فوق پرداخته است که آنها را با هم می‌خوانیم.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه پنجم تیر ۱۳۹۰ساعت 20:14  توسط هادی  | 

مطالب قدیمی‌تر